Coś nie tak?
Owszem, znane jest nam jedynie powiedzenie "apetyt rośnie w miarę jedzenia" ... Niestety!
Według mnie to prawda, ale nigdy wszystko nie jest czarne lub białe.
Po przejściu kilku diet zauważyłam, że to nie jest takie proste. Jak jest na przykład ze słodyczami? Gdy sięgnę po jakąś słodkość szybko mam ochotę na więcej. Jak to działa? Takie zbyt częste pozwalanie sobie na chwile przyjemności uzależnia i powoduje szybkie skoki cukru w naszym organizmie. To z kolei jest bardzo niezdrowe. Sprawia, że nasza wątroba jest wystawiana na próbę. Musi wytwarzać insulinę oraz glukagon- czyli enzymy stabilizujące poziom cukru we krwi. Jak szybko przyszło, tak szybko poszło. Już kilka godzin po zjedzeniu czegoś słodkiego tj. baton czujemy osłabienie, czyli drastyczny spadek cukru. Podobnie działają energetyki, które tylko na chwilę dają nam sporą dawkę energii, żeby potem jeszcze bardziej nas osłabić. Mamy więc ochotę na więcej i więcej, co na pewno dobrze nie wyjdzie na naszych biodrach, czy pośladkach.
Spożywany w nadmiarze szkodzi zdrowiu i zamienia się w tkankę tłuszczową. PAMIĘTAJ! Cukier w postaci batonów, cukierków, nutelli itp. nie jest w żaden sposób potrzebny naszemu organizmowi! Nie czerpiemy z tego praktycznie żadnych składników , które mogłyby odżywić komórki naszych ciał. Cukier zakwasza i jest pożywką dla (będących w każdym ciele, lecz nieaktywnych (do czasu)) komórek rakowych. STANOWCZO MÓWIMY "NIE" CUKROWI!
Jako przekąski jedz: orzechy i owoce, ew. nie więcej niż 4 kostki gorzkiej czekolady(czytaj skład)
Herbatę i kawę słódź: miodem ,stewią, syropem z agawy,( a najlepiej wcale)
Naleśniki polej: melasą, miodem, syropem z agawy, musem owocowym, jogurtem naturalnym z cynamonem lub wiórkami kokosowymi
UWAGA! Wskazane przeze mnie zamienniki mają mniej cukru, więcej składników odżywczych, nie powodują nagłego skoku cukru, mają niższy indeks glikemiczny, jednym słowem są zdrowe. Nie znaczy to jednak, że można je spożywać w nieskończoność! Zachowaj umiar, we wszystkim.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz