Oczywiście są powszechnie znane zasady, których trzymam się na stałe, nie tymczasowo.
- piję 1,5 litra płynów dziennie(zależnie od wysiłku fizycznego)
- zjadam 4 posiłki dziennie( wiem, że powinnam 5, lecz jest to dla mnie niewygodne)
- unikam cukru i soli , słodzę miodem oraz stewią i używam ziół
- celebruję posiłki z rodziną lub ze znajomymi, nie jem w pośpiechu - więcej niż 15 min.
- unikam każdego rodzaju mięsa, oprócz ryb
- trzymam się zasad związanych z porcją białek, warzyw, owoców i węglowodanów, co do pory dnia(o tym w innym poście)
- nie przesadzam z kawą( góra dwie dziennie, na sojowym :)
- staram się jeść potrawy niesmażone

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz